İade & Değişiklikler

  • Siparişinizin zamanında ulaşmaması durumunda lütfen bizimle iletişime geçin. Gecikmenin nedenini araştırıp sizi bilgilendirelim.
  • Paketinizin kargoda kaybolma durumunda, tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz. Gerekli araştırmayı yapıp sizleri bilgilendirelim.
  • Kargoda hasar gören bir kutuyu lütfen teslim almayınız. Kuryeye bir hasar tutanağı tutturarak bize iade etmesini sağlayınız. Eğer herhangi bir nedenle paketi teslim aldıysanız, lütfen tarafımıza bilgilendirme yapınız. Hasarlı kutunun ve baskının fotoğraflarını dogandemir@gmail.com mail adresine göndererek işlemleri hızlandırabilirsiniz.
  • Almış olduğunuz baskıdan memnun değilseniz, lütfen baskıyı tarafımıza geri gönderin. Bunun için tarafımızla iletişime geçerek süreci hızlandırabiliriz. Geri gönderimde baskıyı hasar görmeyecek şekilde tekrar paketlemenizi, faturayı ve orijinallik sertifikasını pakete dahil etmeyi lütfen unutmayınız. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecktir. İade paketiniz tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli kontroller gerçekleştirilerek ödeme tarafınıza iade edilecektir.

Gönderim

  • Gönderiniz 3-5 iş günü içerisinde kargolanır. Gönderinizin takibi için tarafınıza e-posta yoluyla göndereceğimiz kargo takip numarasını kullanabilirsiniz.
  • Pakatleriniz kargoya verildikten sonra Kadıköy/İstanbul adresimizden yola çıkacaktır. Bulunduğunuz bölgeye göre paketlerinizin teslim süresi 1-2 iş gününü arasında değişiklik göstermektedir. Şehir merkezlerine uzak olan ilçelere veya kargo şirketlerinin belirlemiş olduğu “uzak bölge” olarak tanımlı adreslere ise teslimatlar 2-5 günü bulabilmektedir.